"Kristovým jménem vyzýváme: Smiřte se s Bohem!"
Dnešní svátek: sv. Dominik

Komunita Cenacolo nabízí ve Zlíně pomoc rodinám postiženým závislostí

Pro rodiče a blízké těch, kdo hledají pomoc v jakékoliv závislosti, otevírá komunita Cenacolo ve Zlíně, v budově Centra pro rodinu na Jižních Svazích, „Rodičovský klub“. Začíná 14. srpna 2020 – v předvečer svátku Nanebevzetí Panny Marie.

Klub bude probíhat každý pátek od 19.00 a mimo jiné se v něm zájemci dozvědí podrobnosti o komunitě. Vstup je volný, není se třeba předem hlásit.

Posláním komunity Cenacolo je přijmout ty, kteří mají problém s jakýmkoliv druhem závislosti, cítí se nepochopeni a nepřijati svým okolím. Komunita nabízí jednoduchý křesťanský život v rodinném stylu. Chceme odhalit sílu modlitby, kouzlo práce, skutečné přátelství. Do našich domů přicházejí chlapci a děvčata zklamaní světem, často díky problému závislosti, kteří se chtějí opět vrátit ke svobodnému životu, ale také všichni, kdo hledají radost ze života a chtějí žít silou společenství, založeného na modlitbě a službě.

INFO farnosti k aktuální istuaci Covid 19

Pracujeme pro farnost