Farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně

"Kdo chce jít za mnou, ať zapře sám sebe, den co den bere na sebe svůj kříž a následuje mne."
Dnešní svátek: sv. Jan Maria Vianney

foto aktuality

Silvestrovské plesání 2019

Aktualizace:

Děkujeme za váš zájem o letošní ročník Silvestrovského plesání, díky kterému se nám povedlo VYPRODAT všechna místa. Zároveň prosíme účastníky o krátkodobou dobrovolnickou pomoc během plesu - snášení a umývání nádobí, pomoc v šatně či technickém zázemí. Bližší informace a nahlášení je možné v neděli po dětské a desáté mši v Klubu pod Kánoí nebo na emailu petrklinkovsky@centrum.cz. Dále vás také prosíme o vhodné dary do tomboly, které můžete donést nejpozději do středy 27. listopadu do farní kanceláře.

 

V sobotu 30. listopadu 2019 od 19.30 hod proběhne v sále ZDV Fryšták další ročník Silvestrovského plesání, které organizují farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně společně se společenstvím studentů RR49. K poslechu a tanci vám budou hrát kapely akuStyk a dechová hudba Zdounečanka. Doprava zdarma je zajištěna tam i zpět autobusem. Prodej lístků za zvýhodněnou cenu 200 Kč probíhá vždy v neděli po sedmé, dětské a desáté mši. Dále se lístky prodávají v pondělí po studentské mši nebo pak přes týden v kanceláři na faře. Zde je plakátek a instrukce k dopravě.

- - - - - -

Tentokráte bude ples plně v naší režii, takže hledáme dobrovolníky na pomoc do šatny a prodeje občerstvení, kteří budou mít lístek zdarma. Dále bude potřeba také dobrovolníků na výzdobu, přípravu tomboly a další věci. Jako dobrovolník se můžete hlásit při prodeji lístků. Výsledek plesu bude vypadat podle toho, jak jej společnými silami jako farnost zvládneme.

Bližší informace o organizaci budou v Životě farností, na RR49 a farním webu. Přihlásit se můžete také u Petra Klinkovského osobně, přes FB nebo na mailu petrklinkovsky@centrum.cz. Děkujeme.

Milí farníci, objevují se dotazy na důvod změny místa plesu z hotelu Moskva do Fryštáku. Důvodem byla zvláště v posledním roce špatná komunikace s novým vedením hotelu ohledně zajištění dostupnosti prostorů pro přípravu plesu, dohodnuté služby cateringu a také vysoká cena občerstvení, kdy zisk šel pouze hotelu. Věříme, že danou změnu přijmete a podpoříte nás účastí i ve Fryštáku.

INFO farnosti k aktuální istuaci Covid 19
 

Pracujeme pro farnost

 

Fotogalerie
Nejnovější: Benefiční koncert Pavla Šporcla 19.07.2020, 5 fotek
Benefiční koncert Pavla Šporcla
Náhodná: Silvestrovské plesání 2017 17.12.2017, 9 fotek
Silvestrovské plesání 2017

Kontakt

Sadová 149, 760 01 Zlín
tel.: 577 210 022
e-mail: fazlin-sfaj@ado.cz

číslo účtu: 2200033498/6800

Pro odběr aktuálních informací, prosíme, vložte svůj e-mail.

RR49 - studentské mše svaté ve ZlíněStudentské mše svaté ve Zlíně  www.rr49.cz

 

Církevní svátky a liturgii přebíráme z katolik.cz

 

Mše online

Katolické bohoslužby v České republice

 

- - -
farní akce jsou podpořeny statutárním městem Zlín

 

- - -

 

 

 


Církevní mateřská škola


 

 www.farnostzlin.cz | Římskokatolická farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně | Sadová 149, 760 01 Zlín | tel.: 577 210 022 | e-mail: fazlin-sfaj@ado.cz | Code by PCHweb.cz