"Hledejte především jeho království a spravedlnost, a všechno ostatní vám bude přidáno."
Dnešní svátek: sv. Cecílie

Silvestrovské plesání 2019

Aktualizace:

Děkujeme za váš zájem o letošní ročník Silvestrovského plesání, díky kterému se nám povedlo VYPRODAT všechna místa. Zároveň prosíme účastníky o krátkodobou dobrovolnickou pomoc během plesu - snášení a umývání nádobí, pomoc v šatně či technickém zázemí. Bližší informace a nahlášení je možné v neděli po dětské a desáté mši v Klubu pod Kánoí nebo na emailu petrklinkovsky@centrum.cz. Dále vás také prosíme o vhodné dary do tomboly, které můžete donést nejpozději do středy 27. listopadu do farní kanceláře.

V sobotu 30. listopadu 2019 od 19.30 hod proběhne v sále ZDV Fryšták další ročník Silvestrovského plesání, které organizují farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně společně se společenstvím studentů RR49. K poslechu a tanci vám budou hrát kapely akuStyk a dechová hudba Zdounečanka. Doprava zdarma je zajištěna tam i zpět autobusem. Prodej lístků za zvýhodněnou cenu 200 Kč probíhá vždy v neděli po sedmé, dětské a desáté mši. Dále se lístky prodávají v pondělí po studentské mši nebo pak přes týden v kanceláři na faře. Zde je plakátek a instrukce k dopravě.

- - - - - -

Tentokráte bude ples plně v naší režii, takže hledáme dobrovolníky na pomoc do šatny a prodeje občerstvení, kteří budou mít lístek zdarma. Dále bude potřeba také dobrovolníků na výzdobu, přípravu tomboly a další věci. Jako dobrovolník se můžete hlásit při prodeji lístků. Výsledek plesu bude vypadat podle toho, jak jej společnými silami jako farnost zvládneme.

Bližší informace o organizaci budou v Životě farností, na RR49 a farním webu. Přihlásit se můžete také u Petra Klinkovského osobně, přes FB nebo na mailu petrklinkovsky@centrum.cz. Děkujeme.

Milí farníci, objevují se dotazy na důvod změny místa plesu z hotelu Moskva do Fryštáku. Důvodem byla zvláště v posledním roce špatná komunikace s novým vedením hotelu ohledně zajištění dostupnosti prostorů pro přípravu plesu, dohodnuté služby cateringu a také vysoká cena občerstvení, kdy zisk šel pouze hotelu. Věříme, že danou změnu přijmete a podpoříte nás účastí i ve Fryštáku.

Pracujeme pro farnost

Nejnovější: Dušičková pobožnost na Lesním hřbitově 03.11.2019, 6 fotek