"U tebe je pramen žití."
Dnešní svátek: Velký pátek

První ministrantská schůzka

V sobotu 10. září od 8 hodin bude na faře první ministrantská schůzka bílých a červených ministrantů v tomto školním roce. Zveme především kluky, kteří začali ministrovat v uplynulém roce nebo kteří teprve chtějí začít ministrovat. Zváni jsou ovšem i všichni ostatní. Zvláště pro začínající ministranty jsou ministrantské schůzky důležité a prosíme rodiče, aby je v účasti na nich podpořili, případně zajistili jejich dopravu.

Po této úvodní schůzce budou někteří ministranti skládat přestupové zkoušky – z bílých do červených a z červených do černých ministrantů.

Termíny ministrantských schůzek pro školní rok 2016/17 budou zveřejněny později na této stránce (odkaz).

Pracujeme pro farnost

Nejnovější: Popeleční středa 2019 28.03.2019, 13 fotek