"Miluj Hospodina, Boha svého, z celého svého srdce, z celé své mysli a z celé své síly!"
Dnešní svátek: sv. Felix z Valois

Duchovní obnova s arcibiskupem Janem

Při příležitosti Svatého roku milosrdenství, který vyhlásil papež František, Vás srdečně zveme na postní duchovní obnovu vedenou naším arcibiskupem Mons. Janem Graubnerem, která se uskuteční v sobotu 12. března v aule Univerzity Tomáše Bati (budova U2, ulice Mostní).

Svatý rok milosrdenství nás vyzývá k odpuštění a milosrdenství k našim blízkým. Otec arcibiskup Jan bude mluvit o tom, jak tuto výzvu uvádět do praxe. Po dvou dopoledních promluvách bude následovat program s názvem „Zeptej se svého arcibiskupa“ a v 15 hodin budeme společně slavit mši svatou.

Účast na duchovní obnově je zdarma, ale je nutné se předem přihlásit, a to buď prostřednictvím internetu na stránkách www.duchovniobnova.cz, nebo v sakristii.

Pro zájemce je zajištěna možnost oběda v ceně 90 Kč a v omezené kapacitě také hlídání dětí od 4 do 15 let, obojí je nutno přihlásit předem při registraci.

Organizátorem duchovní obnovy je nadační fond Credo ve spolupráci se zlínskými farnostmi svatého Filipa a Jakuba a Panny Marie Pomocnice křesťanů.

Na setkání se těší vaši duchovní otcové P. Ivan Fišar a P. Pavel Glogar a organizační tým nadačního fondu Credo.

Více informací nalezenete na stránkách www.duchovniobnova.cz.