"Nemilujte jen slovem a jazykem, ale činem, doopravdy."
Dnešní svátek: bl. Serapion

Příští neděli se uskuteční informační setkání o Světových dnech mládeže.

Příští neděli 20. února zveme mládež do klubu Pod kánoí, kde od 14 hodin bude informační setkání o Světových dnech mládeže. Letošní setkání mladých z celého světa s papežem Benediktem XVI. se bude konat v srpnu v Madridu. Přijďte všichni, kteří o setkání přemýšlíte, a především vy, kteří si myslíte, že byste z nějakých důvodů na toto setkání nemohli jet. Zkusíme hledat možná řešení.

V neděli 20. února jste také zváni od 17.30 hod. do kostela Panny Marie Pomocnice křesťanů, kde se ve Velkém sále podělí o své zážitky dva mladí dobrovolníci, kteří strávili rok ve škole pro chudé děti v jižní Indii. Budou promítat fotky a přiblíží, jak vypadá život v místě, kde se zastavil čas. Bližší informace na plakátě.

Pracujeme pro farnost

Nejnovější: Setkání zástupců společenství 19.03.2019, 8 fotek