"Jestliže milujete ty, kdo milují vás, co za to můžete od Boha čekat? Vždyť i hříšníci milují ty, kdo je milují."
Dnešní svátek: sv. Cecílie

Silvestrovské plesání-poděkování, názory

Děkujeme vám všem,
kteří jste se podíleli na přípravě a organizaci Silvestrovského plesání 2015. Vaše pomoc s tombolou, výzdobou, moderováním, divadelním vystoupením našich kněží a zajištění hladkého průběhu nám umožnila zdárně uskutečnit i tento ročník. Vážíme si každé hodiny, kterou jste mohli obětovat pro tuto akci.
Děkujeme také všem, kteří na Silvestrovské plesání dorazili a pro zlepšení průběhu v dalších letech bychom vás chtěli požádat o vyplnění krátkého anonymního dotazníku.
Za organizační tým
Petr Klinkovský