"Kdo chce být první, ať je ze všech poslední a služebníkem všech."
Dnešní svátek: sv. Cecílie

Koncert smíšeného sboru Cantica laetitia u nás v kostele

V předvečer tradiční farní pouti ke cti sv. Filipa a Jakuba vystoupí v sobotu 2. 5. 2015 od 19.00 hod. v našem kostele komorní smíšený sbor Cantica laetitia za doprovodu členů Filharmonie Bohuslava Martinů. Pod vedením Josefa Surovíka uvedou dílo Antonia Vivaldiho Gloria D-dur.

Sbor Cantica laetitia patří k respektovaným tělesům a získává vysoká ocenění na soutěžích u nás i v zahraničí. Jeho umělecký vedoucí, pan Josef Surovík, byl v roce 2014 oceněn primátorem města Zlína za práci sbormistra a za vynikající výsledky, kterých se sborem dosáhl.

Vstupenky jsou v prodeji od 12. 4. po nedělních mších sv. v klubu Pod Kánoí a ve všední dny v prodejně VENI.