"Co vám říkám ve tmě, povězte na světle, a co se vám šeptá do ucha, hlásejte ze střech!"
Dnešní svátek: sv. Beda Ctihodný, sv. Řehoř VII., sv. Marie Magdaléna de Pazzi

Koncert smíšeného sboru Cantica laetitia u nás v kostele

V předvečer tradiční farní pouti ke cti sv. Filipa a Jakuba vystoupí v sobotu 2. 5. 2015 od 19.00 hod. v našem kostele komorní smíšený sbor Cantica laetitia za doprovodu členů Filharmonie Bohuslava Martinů. Pod vedením Josefa Surovíka uvedou dílo Antonia Vivaldiho Gloria D-dur.

Sbor Cantica laetitia patří k respektovaným tělesům a získává vysoká ocenění na soutěžích u nás i v zahraničí. Jeho umělecký vedoucí, pan Josef Surovík, byl v roce 2014 oceněn primátorem města Zlína za práci sbormistra a za vynikající výsledky, kterých se sborem dosáhl.

Vstupenky jsou v prodeji od 12. 4. po nedělních mších sv. v klubu Pod Kánoí a ve všední dny v prodejně VENI.

Noc kostelů 2018 - Timothy

Pracujeme pro farnost

Nejnovější: Víkend pro ministranty ve Zděchově 20.05.2018, 27 fotek
Víkend pro ministranty ve Zděchově