"Hledejte především jeho království a spravedlnost, a všechno ostatní vám bude přidáno."
Dnešní svátek: sv. Cecílie

Školení nových i stávajících obsluhujících baru klubu Pod Kánoí 26. října 2014 v 15 hodin

Rádi bychom pozvali všechny dobrovolníky, kteří již obsluhují v baru klubu Pod Kánoí a chtějí se více zaučit, ale zejména nové ochotné lidi, kteří by se do této služby chtěli zapojit. Jedná se o pravidelné obsluhování po nedělních mší sv. v klubu Pod Kánoí na faře. V případě zájmu přijďte v neděli 26. 10. v 15 hodin do klubu Pod Kánoí. Pokud by někdo v tento termín nemohl, lze (po domluvě) zaškolit i individuálně. Tímto chceme i poděkovat všem těm, kteří se jakkoliv podílí na chodu baru v klubu Pod Kánoí. Rádi uvítáme jakékoliv připomínky k chodu nedělního posezení v klubu Pod Kánoí.

Petr Chvatík a Vojtěch Volf