"Až uděláte všechno, co vám bylo přikázáno, řekněte: 'Jsme jenom služebníci. Udělali jsme, co jsme byli povinni udělat'."
Dnešní svátek: sv. Cecílie

Misijní jarmark

Milí farníci,

zveme vás na 3. ročník Misijního jarmarku, který se uskuteční v neděli 19.10 2014 před kostelem sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně. Po všech mších svatých proběhne misijní snídaně plná sladkých i slaných pokrmů, nebude chybět ani teplý nápoj na zahřátí. Budete mít také možnost zakoupit výrobky dětí z misijního klubka. Výtěžek z akce poputuje na Papežská misijní díla. Během týdne od 12.10. se spojíme v modlitbách za misie a za otevřená srdce nás všech k pomoci potřebným. V sobotu 18.10. po večerní mši sv. v 19:30 hod vás srdečně zveme k Misijnímu mostu modlitby.

Aby se mohla akce uskutečnit, prosíme o pomoc všechny, kteří rádi pečou a tvoří. Doneste během sobotního odpoledne 18.10. na faru sladké koláče, buchty, perníky či slané štrůdly a ostatní pochutiny. Zkrátka to co máte sami rádi v jakkoliv zabalené či nezabalené formě. Meze se nekladou ani domácím marmeládám, medům, sušenému ovoci a dalším.

Více informací o misiích na www.missio.cz

Pravé bohatství nespočívá ve věcech, nýbrž v srdci! (Papež František)