"Zůstaňte ve mně, a já zůstanu ve vás."
Dnešní svátek: sv. František z Pauly

Archív ohlášek farnosti

Neděle 1. března 2020

Dnes je 1. neděle postní.

Svátky v týdnu:

Oznamujeme:

Poměrně často přicházejí do naši farnosti požadavky o finanční pomoc. Pastorační rada proto na svém posledním zasedání odsouhlasila odvod 30 % z každé nedělní postní sbírky na specifické účely. Více v Životě farností. Tuto neděli pomáháme Sekci pro mládež s pokrytím nákladů při vzniku audionahrávky papežského dokumentu Christus vivit. Příští neděli podpoříme Studentský Velehrad.

Aktivity pro letošní postní dobu naleznete v posledním čísle Života farností. Tentokrát jsou zaměřeny na život s Božím slovem. Přijměte tímto pozvání k obrácení a to nejen od něčeho, ale především k něčemu nebo Někomu.

V rámci našeho života s Božím slovem budeme mít možnost o svých zkušenostech, pochybnostech či otázkách společně mluvit. Dnes a každou následující postní neděli nabízíme prostor k takovéto debatě v Klubu pod kánoí od 16:00 do 17:00. Nazvali  jsme ji Efatha (otevři se), protože právě o otevřenost vůči Bohu i druhým lidem nám půjde.

Vzadu v kostele si můžete vyzvednout postní pokladničky Charity.

číslo účtu: 2200033498/6800

Mše online