"Stačí ti moje milost, protože síla se tím zřejměji projeví ve slabosti."
Dnešní svátek: sv. Jan Křtitel de Rossi

Archív ohlášek farnosti

Neděle 3. března 2019

Dnes je 8. neděle v mezidobí.

V tomto týdnu slavíme:

Děkujeme:

Minulou neděli se vybrala na Svatopeterský haléř částka 107 239 Kč, upřímné Pán Bůh zaplať!

Připomínáme:

Zítra se po ranní mši svaté začnou zapisovat ve farní kanceláři intence na další čtvrtletí.

Prosíme společenství, aby se zapsali na vedení křížových cest. Ty budou v době postní každý pátek v 17:45 a neděli v 17:00.

Oznamujeme:

Dnes se uskuteční Farní karneval pro rodiny s dětmi v 15:00 ve velkém sále na Regině. Vstupné je dobrovolné, vítáno bude drobné sladké i slané občerstvení na stůl. Dospělí účastníci v maskách budou vítáni, ale není to podmínka účasti. Více informací na webu farnosti a na plakátcích.

V pondělí je mše pro maminky s malými dětmi na Regině.

Studentská organizace RR 49 zve všechny mladé lidi, zvláště studenty, na Masopustní veselici, která se uskuteční v pondělí po večerní mši svaté v klubu Pod Kánoí.

V úterý jsou maminky zvány do Klubu maminek na faře. Tato aktivita bude bývat pravidelně každé úterý od 10:00 do 12:00 v klubu Pod Kánoí.

Ve čtvrtek bude přednáška O. Miroslava Jáně – Atributy svatých. Upozorňujeme, že je změna, přednáška začíná již v 8:00 v klubu Pod Kánoí.

I během letošní postní doby bude ve farnosti probíhat aktivita, a to nejen pro děti. Materiály k ní si můžete rozebírat už dnes. Informace naleznete na vývěsce.

Prosíme o modlitbu:

Celá postní doba je časem obrácení. Mysleme na sebe ve vzájemných modlitbách, ať se pro nás všechny stane časem opravdové přípravy na Velikonoce.