"Podle toho všichni poznají, že jste moji učedníci, budete-li mít lásku jedni k druhým."
Dnešní svátek: Panna Maria Guadalupská

Archív ohlášek farnosti

Neděle 25. listopadu 2018

Dnes slavíme slavnost Ježíše Krista Krále.

V tomto týdnu si připomínáme:

Připravujeme adventní aktivitu pro děti. Pokud by někdo měl doma stavebnici Cheva a byl ochotný ji darovat pro tento účel, prosím kontaktujte Marii Domanskou nebo o. Jana. Děkujeme.

V úterý 27. listopadu od 15 hod. proběhne generální úklid kostela. Prosíme ochotné farníky, aby přišli pomoci. Děkujeme.

Zveme všechny zpěváky a zpěvačky do scholy na půlnoční. Zkouška bude v sobotu 22. 12. v 17 hod. v sále na faře. Více info na plakátcích nebo u Jany Stuchlíkové.

Připomínáme farní ples, který se uskuteční v sobotu 1. prosince 2018. Lístky za cenu 300 Kč si můžete koupit ještě tuto neděli po dětské, desáté a večerní mši v Klubu Pod kánoí. Více informací na plakátku nebo farním webu.

Ve farní kanceláři a v sakristii jsou k dostání farní kalendáře na rok 2019 za obvyklou cenu 50 Kč.

V sakristii je umístěn rozpis s možností pozvat kněze na nedělní oběd a návštěvu rodin. A to buď všechny společně nebo jednotlivě.

Blíží se Vánoce a s nimi i vánoční výzdoba. Pokud by někdo podobně jako předchozí roky rád věnoval do kostela stromky, ať tuto informaci co nejdříve předá ve farní kanceláři.