Farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně

"Já jsem vinný kmen, vy jste ratolesti."
Dnešní svátek: sv. Kateřina Švédská

Archív ohlášek farnosti

Neděle 22. července 2018

Dnes slavíme 16. neděli v mezidobí.

V tomto týdnu slavíme:

Připomínáme, že v našem kostele stále běží projekt Otevřené brány. Služba je lidem k dispozici každý všední den od 10 do 17 hodin. Máte tedy příležitost přivézt vaše rodinné příslušníky nebo i přátele na komentovanou prohlídku kostela a věže nebo ji alespoň doporučit.

Naši biskupové podpořili petici Aliance pro rodinu. Ta se staví za poslanecký návrh na změnu ústavy, v níž by podle něj mělo být manželství definováno jako svazek muže a ženy. Biskupové žádají o její podporu vaším podpisem, který můžete připojit na přiložený arch vzadu v kostele nebo u bočního vchodu.

Nabídka týdenní dovolené v pastoračním domě Velehrad v italských Dolomitech v posledním prázdninovém týdnu od 25. 8. do 1. 9. Ještě jsou volná místa pro jednotlivce i rodiny. Bližší informace na plakátku na nástěnce.

Dnes v 10:00 prožívají svou Anenskou pouť farníci z Jaroslavic.

Následující neděli bude v 7:00 a v 10:00 naposledy sloužit mši svatou v naší farnosti P. Jan Polák. Od srpna nastupuje jako přednášející na Teologickou fakultu do Olomouce.


Kontakt

Sadová 149, 760 01 Zlín
tel.: 577 210 022
e-mail: fazlin-sfaj@ado.cz

Pro odběr aktuálních informací, prosíme, vložte svůj e-mail.

RR49 - studentské mše svaté ve ZlíněStudentské mše svaté ve Zlíně  www.rr49.cz

 

Církevní svátky a liturgii přebíráme z katolik.cz

 

Katolické bohoslužby v České republice

 

- - -
farní akce jsou podpořeny statutárním městem Zlín

 

- - -

 

 

 


Církevní mateřská škola


 

 www.farnostzlin.cz | Římskokatolická farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně | Sadová 149, 760 01 Zlín | tel.: 577 210 022 | e-mail: fazlin-sfaj@ado.cz | Code by PCHweb.cz