"Neboť tak Bůh miloval svět, že dal svého jednorozeného Syna, aby žádný, kdo v něho věří, nezahynul, ale měl život věčný."
Dnešní svátek: Svátek sv. Lukáše

Archív ohlášek farnosti

Neděle 22. července 2018

Dnes slavíme 16. neděli v mezidobí.

V tomto týdnu slavíme:

Připomínáme, že v našem kostele stále běží projekt Otevřené brány. Služba je lidem k dispozici každý všední den od 10 do 17 hodin. Máte tedy příležitost přivézt vaše rodinné příslušníky nebo i přátele na komentovanou prohlídku kostela a věže nebo ji alespoň doporučit.

Naši biskupové podpořili petici Aliance pro rodinu. Ta se staví za poslanecký návrh na změnu ústavy, v níž by podle něj mělo být manželství definováno jako svazek muže a ženy. Biskupové žádají o její podporu vaším podpisem, který můžete připojit na přiložený arch vzadu v kostele nebo u bočního vchodu.

Nabídka týdenní dovolené v pastoračním domě Velehrad v italských Dolomitech v posledním prázdninovém týdnu od 25. 8. do 1. 9. Ještě jsou volná místa pro jednotlivce i rodiny. Bližší informace na plakátku na nástěnce.

Dnes v 10:00 prožívají svou Anenskou pouť farníci z Jaroslavic.

Následující neděli bude v 7:00 a v 10:00 naposledy sloužit mši svatou v naší farnosti P. Jan Polák. Od srpna nastupuje jako přednášející na Teologickou fakultu do Olomouce.