"Budete mými svědky v Jeruzalémě, v celém Judsku a Samařsku, ano až na konec země."
Dnešní svátek: sv. Štěpán Uherský

Archív ohlášek farnosti

Neděle 20. května 2018

Slavíme Slavnost seslání Ducha svatého.

Dnes odpoledne od 14:30 pořádá Centrum pro rodinu Zlín u svého sídla na Jižních Svazích Den pro rodinu. Víc na plakátech.

V tomto týdnu slavíme:

V pondělí 21. května zveme na Reginu na mši svatou pro maminky s malými dětmi v 10:00.

Ve středu 23. května bude v 17:00 náboženství pro dospělé, budeme se věnovat knize Izaiáš.

V pátek 25. května zveme na Noc kostelů. Pokud jste tak ještě neučinili, tak pozvěte své blízké a přijďte, program začne večerní mší svatou, podrobně ho najdete na plakátcích i v poutnických pasech. Od 20:00 začne před kostelem hudební svědectví kapely Timothy.

Orel jednota Zlín Vás srdečně zve na již IX. ročník Česko-slovenského dětského folklórního festivalu MÁJÍČEK. Bude se konat v sobotu 26. května od 14:30 na prostranství před kostelem Panny Marie Pomocnice křesťanů na Jižních Svazích ve Zlíně. Doprovodný program hry a tvoření pro děti. Podrobnosti najdete na plakátech.

Společenství vdov a vdovců srdečně zve 26. května na pouť ke sv. Antonínovi. Mši svatou bude celebrovat biskup Mons. Josef Nuzík. Ze Zlína odjíždí autobus od divadla v 8:00. Více informací k programu na plakátcích.

Naše farnost se připravuje na zasvěcení Neposkvrněnému srdci Panny Marie, které se uskuteční v sobotu 2. června v kostele ve Štípě a v neděli 3. června v našem kostele při všech mších svatých.