"Hle stojím u dveří a klepu. Kdo uslyší můj hlas a otevře dveře, k tomu vejdu a budu sním hodovat a on se mnou."
Dnešní svátek: bl. Godšalk

Archív ohlášek farnosti

Neděle 28. ledna 2018

Dnes je čtvrtá neděle v mezidobí.

Svátky v tomto týdnu:

Připomínáme naši farní duchovní obnovu na Hostýně od 9. do 11. března. Téma: „Farnost jako společenství“. V sakristii i na stojanech v kostele jsou přihlášky, které vyplněné přineste co nejdříve do sakristie nebo do farní kanceláře.

Centrum pro rodinu pořádá kurz "Výchova dětí do 10 let". Jedná se o deset setkání. První bude v pondělí 5. února od 17:00 do 18:30 v prostorách CPR. Vizte plakátek na nástěnce.

Děkanát Zlín vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici děkanátní účetní. Více informací naleznete na nástěnce v předsíni kostela, na stránkách ŘKF svatého Filipa a Jakuba Zlín a v posledním čísle Života farnosti. Písemné přihlášky poslat, nebo odevzdat do 8. února

Všechny události najdete v týdenním programu farnosti, který se nachází vzadu v kostele a na nástěnce před kostelem.