Oznámení o nové akci

Kategorie: Vlastní
Popis oznámení

Bible nocí i dnem

Při příležitosti závěru Roku Božího slova srdečně zveme ve dnech 11. a 12. září 2020 do Zlína na čtení Bible nocí i dnem. Akce se koná ve spolupráci s farností sv. Filipa a Jakuba a pod záštitou místního děkana P. Kamila Obra.

Program bude zahájen v kostele sv. Filipa a Jakuba páteční večerní mší svatou v 18.30 hodin. Poté bude následovat celonoční a celodenní čtení Bible, při kterém různí hosté, farníci a lektoři Božího slova z celého děkanátu, budou číst úryvky z Nového zákona. Cílem projektu je Boží slovo číst, lépe mu porozumět a nechat ho na sebe působit více smysly.

Zveme k aktivní účasti na projektu čtenáře Božího slova ze zlínského děkanátu, ale i zástupce jiných církví, organizací a všechny, kteří chtějí tyto chvíle s námi společně prožít a setkat se skrze Boží slovo s Pánem. Po celou dobu bude čtení přenášeno online pro ty, kteří se nebudou moci zúčastnit osobně. Během noci a dne přečteme většinu kapitol z Nového zákona.