SMS výzvy - od pondělí do pátku nabízí nadační fond Credo zasílání SMS pro manžele zdarma. Můžete dostat podněty, jak druhému udělat radost. Zaregistrovat se můžete zde.

Mše svatá, adorace a podvečerní kavárna s programem u salesiánů - na neděli 19. února jsme pro Vás připravili hned několik aktivit.

Dopoledne oslavíme manželství mší svatou s intencí za manžele, která bude s obnovou manželských slibů. Proběhne od 10 hodin v kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů ve Zlíně na Jižních Svazích. Odpoledne Vás zveme do stejného kostela na adoraci.

Od 17 do 20 hodin bude otevřen klub pod kostelem, kde si mohou manželé dát "Kafe za pusu", seznámit se s mediátory pro manžele a podívat se na ochutnávku kurzu Manželské večery. To vše v příjemném prostředí. K dispozici bude také koutek s knihami a další materiály. Oslavte týden manželství s námi. Na aktivitu není nutné se přihlašovat, vstup je volný.

Pro více informací nás můžete kontaktovat na emailu [email protected].

ntm_23_elektronicky