Po dvouleté pauze Vás srdečně zveme na 11. ročník Živého Betléma, který se uskuteční v pondělí 26. prosince v 16 hodin. V letošním roce je Betlém součástí Adventního a vánočního Zlína, a tak se odehraje na podiu na náměstí Míru ve Zlíně.

Tradičně nás čeká příběh o narození Ježíše Krista, kdy jednotlivé biblické postavy ztvární ochotníci z farnosti; hudební doprovod a zpěv zajistí farní schola složená z řad dětí a dospělých.

Těšit se můžete na zhruba půlhodinové divadelní představení provázené tradičními českými koledami a ani letos nebudou

chybět živé ovečky.

Po skončení představení bude možnost navštívit kostel sv. Filipa a Jakuba, prohlédnout si jesličky a využít chvíli ztišení v době vánoční, nebo dále pokračovat na programu či prožívání sváteční atmosféry u punče na náměstí Míru.

Celou akci pořádá Římskokatolická farnost sv. Filipa a Jakuba za podpory statutárního města Zlín.

image0_1