Tak jako každoročně, i letos, se uskuteční v týdnu od 14. do 20. února Národní týden manželství s mottem "Ztráty a nálezy". I ve Zlíně je pro vás připravena v rámci tohoto týdne nabídka různých aktivit.

Pro manželské páry pracovnice Centra pro rodinu Zlín připravily podél řeky Dřevnice venkovní cestu pro manžele. Manželé jsou zváni k procházce, při které můžou strávit hezký čas ve dvou a popovídat si.

Mše svatá pro vdovy a vdovce a pro rozvedené. Pro všechny, kteří nemohou slavit Týden manželství se svým partnerem, bude sloužena 16. února v 18.30 hodin v kostele sv. Filipa a Jakuba mše svatá.

Adorace a mše svatá pro snoubence a manžele.  Přijďte se s námi modlit za naše vztahy. V pátek 18. února, od 17 hodin proběhne v kostele sv. Filipa a Jakuba adorace. Manželům s menšími dětmi nabízíme během adorace hlídání dětí na faře od 18.30 hodin mše svatá.

Přihlaste se k odběru SMS pro manžele, které Vám pomohou lépe prožít Týden manželství a více se zaměřit na svého partnera. Registrace do projektu probíhá do 12. února 2022, smsky jsou zdarma. Přihlásit se můžete zde

narodni_tyden_manzelstvi_2022_elektronicky