"Jsem služebnice Páně: ať se mi stane podle tvého slova!"
Dnešní svátek: Panna Maria Bolestná

Silvestrovské plesání 2011

Příjměte srdečné pozvání od přípravného výboru na v pořadí již 3. farní ples nazvaný Silvestrovské plesání. Příjďte se rozloučit se starým církevním rokem a společně s ostatními farníky si připít na nová předsevzetí do nového začátku do nového církevního roku.

Plesání se uskuteční v sobotu 26. listopadu 2011 od 19,30 hodin na hotelu Moskva v prvním patře. Opět budeme mít k dispozici celé patro. K tanci a poslechu bude hrát kapela Quatro a kapela Pavla Helána Eremy.

Vstupenky budou stát 120 Kč a začnou se prodávat v neděli 6. listopadu 2011. Zakoupit je můžete vždy v neděli dopoledne nebo v pátek po studentské mši sv. v klubu Pod Kánoí.

Chcete-li tuto akci podpořit sponzorským darem (do tomboly), kontaktujte prosím farní kancelář.

Těšíme se na vás..

Kněží a přípravný výbor

Pracujeme pro farnost

Nejnovější: Slavnost Těla a Krve Páně 01.07.2019, 48 fotek