"Budete mými svědky v Jeruzalémě, v celém Judsku a Samařsku, ano až na konec země."
Dnešní svátek: sv. Bonifác

Svatodušní novéna

Komunita Blahoslavenství z Dolan u Olomouce neváhá nabízet své služby i v této době. Mohli jsme od nich přijímat inspiraci k prožití Velikonoc, ženám nabídli duchovní cvičení on-line a stejně tak chtějí posloužit všem, kdo se chtějí připravit na letošní slavnost Seslání Ducha svatého. Nabízejí litanie k Duchu Svatému, přednášky, přenosy mší svatých a mnohé další. Ale hlavně nás chtějí i v době koronaviru vézt do postoje chvály.

Materiály najdete na: https://www.blahoslavenstvi.cz/novena-k-duchu-svatemu

Novéna k Duchu Svatému - úvodní video

Pokud byste chtěli ještě jiné podklady, než letos nabízí komunita Blahoslavenství, vřele doporučuji sáhnout po novéně připravené o. Vojtěchem Kodetem. Na jeho webu najdete i různé modlitby a litanie k Duchu Svatému, takže ke každodennímu zamyšlení je možné připojit kteroukoliv z nabízených modliteb či zamyšlení.

Novénu se zamyšlením na každý den a taky úvod, jak se ji modlit, najdete zde: http://www.vojtechkodet.cz/modlitby/k-duchu-svatemu/svatodusni-novena-1.html

"Vložím do vás nového Ducha" (Ez 36, 26b) - P. Vojtěch Kodet

Duch svatý a my -Vojtěch Kodet