"Zůstanete-li ve mně a zůstanou-li ve vás moje slova, můžete prosit, oč chcete, a dostanete to."
Dnešní svátek: sv. Josafat

Slavnost Těla a Krve Páně, neděle 23. června 2019

Program

Program začne již v 9.30 modlitbou chval, po které následuje v 10.00 slavnostní mše svatá. Po mši svaté všichni přítomní vytvoří eucharistický průvod, v němž kněží za doprovodu ministrantů, družiček a dalších věřících odnesou Nejsvětější Svátost Oltářní do kostela sv. Filipa a Jakuba, kde bude následovat krátká adorace.

V parku budou zajištěna místa k sezení pro starší osoby a děti. Pokud můžete, vybavte se skládací židličkou, pokrývkou hlavy a v případě horkého počasí tekutinami.

Organizace družiček

Do eucharistického průvodu zveme děvčata i chlapce. Vhodné oblečení: bílé nebo světle růžové šaty, bílá halenka, košile či tričko a jednobarevná sukně nebo kalhoty. Sraz v 9.30 v Parku Komenského u houpaček. Květiny budou zajištěny. Kontaktní osoba: Marie Domanská tel.: 774 405 306.

Organizace dobrovolníků

Prosíme ochotné farníky, aby se zapojili do organizace příprav míst k sezení , květinové výzdoby, stavění stanů a následného úklidu v parku, sraz těchto dobrovolníků bude v 7 h v parku. Přihlašovat se můžete zde https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FA2EgF_WGrFLEj-CceYGzXbsE4sU1hkvr7U_lbzeW0k/edit#gid=0

Ženy moc prosíme o napečení buchet a přípravy drobného občerstvení, které můžete přinést v den slavnosti ráno do 9. 30h na faru a předat paní Žilinské.

V případě velmi nepříznivého počasí (vytrvalý déšť nebo silný vítr) bude mše svatá v kostele.

Pracujeme pro farnost

Nejnovější: Dušičková pobožnost na Lesním hřbitově 03.11.2019, 6 fotek