"Tak ať svítí světlo vaše před lidmi, aby viděli vaše dobré skutky a vzdali slávu vašemu Otci v nebesích."
Dnešní svátek: Slavnost Zvěstování Páně

Pozvánka na Noc kostelů 2011

Milí farníci, chtěl bych vás pozvat na Noc kostelů, která bude v pátek 27. května 2011 v našem farním kostele sv. Filipa a Jakuba, ale také v různých kostelích na Zlínsku. Toto pozvání platí nejen pro vás, ale také pro lidi ve vašem okolí. Pozvěte prosím vaše známé, přátele, spolupracovníky či sousedy, kteří v kostele ještě nebyli anebo se během let od Boha vzdálili. K jejich oslovení můžete použít programy Noci kostelů našeho kostela anebo Poutnické pasy s programy 10 kostelů na Zlínsku. Oba tyto propagační materiály jsou k rozebrání u východů z našeho kostela. Vhodné by bylo, pozvané doprovodit do kostela. Program bude rozmanitý, takže věřím, že si každý určitě vyberete to, co mu bude nejbližší.

Za přípravný tým Ing. Petr Klinkovský

Více informací na www.nockostelu.cz

Program našeho kostela na Noc kostelů 2011: http://www.nockostelu.cz/index.php?pg=76

Pracujeme pro farnost