"I když my jsme nevěrní, on zůstává věrný, protože nemůže zapřít sám sebe."
Dnešní svátek: sv. Petr Damiani

Národní týden manželství v naší farnosti.

Soutěžní výstava svatebních fotografií v klubu Pod kánoí
Prosíme manžele z naší farnosti, aby nám do 8. února přinesli na faru svou svatební fotografii (můžete vhazovat i do farní schránky). V klubu Pod kánoí následně připravíme z těchto fotografií výstavu, abychom si tak připomněli, za co můžeme Pánu děkovat a také se navzájem lépe poznali. Na zadní stranu fotografie, prosíme, napište datum vaší svatby, jak dlouho jste spolu, kolik máte dětí a také kontakt na sebe. Fotografie budou vystaveny v klubu Pod kánoí do konce měsíce února. Poté z nich vylosujeme jeden pár, který získá poukaz na romantickou večeři. Děkujeme všem, kteří se zapojí.

Filmový večer s besedou
V úterý 12. února zveme manžele od 19 hod. na Filmový večer v klubu Pod kánoí. Nechejte na chvíli doma všechny starosti a udělejte si společný čas pro vás dva. Připraveno bude drobné občerstvení a příjemná atmosféra. Zhlédneme společně film o manželství a následovat bude volná beseda k tématu, kterou povede P.Kamil Obr.

Adorace manželů v kostele
V pátek 15. února zveme především všechny manžele, ale i celé rodiny na adoraci za manželství. Manželé, přijďte společně Pánu poděkovat za své manželství a také vyprošovat potřebnou Boží výzbroj do všedních dní. Prosíme rovněž všechny farníky o modlitby za manžele a rodiny v naší farnosti, ať je jejich láska pevná, vydrží zkoušky, které je potkávají, a ať čerpají sílu ze svátosti manželství.

Prosíme také všechny o modlitby za manžele a rodiny v naší farnosti, ať je jejich láska pevná, vydrží zkoušky, které je potkávají a ať čerpají sílu ze svátosti manželství. Děkujeme.

Pracujeme pro farnost

Nejnovější: Vánoční setkání dobrovolníků 18.01.2019, 25 fotek