"Buďte vnímaví pro slovo, které do vás bylo vloženo jako semeno a může zachránit vaši duši."
Dnešní svátek: Svátek sv. Lukáše

Farní duchovní obnova na Sv. Hostýně

Co farnost je, jak vznikly první farnosti a jaké mají poslání, co může nabídnout věřícím i hledajícím, ale hlavně, co od ní očekává Bůh - to jsou některé z otázek, nad kterými se můžeme během víkendového setkání na Hostýně společně zamýšlet. Součástí programu bude také mše svatá, příležitost ke sv. smíření a společnému sdílení.
Duchovní obnovu povede Mons. Mgr. Jiří Mikulášek, generální vikář brněnské diecéze a děkan Královské stoliční kapituly sv. Petra a Pavla v Brně, který je také autorem řady knih.
Hlavní program, stravování i ubytování bude zajištěn v poutním domě č. 3. Ze Zlína bude na Hostýn zajištěna doprava autobusem tam i zpět. Přihlašovat se můžete přes týden ve farní kanceláři nebo v neděli po každé mši svaté v sakristii. Cena duchovní obnovy činí 1200,- Kč (zahrnuje ubytování, stravu i dopravu na sv. Hostýn). S přihláškou je nutné uhradit zálohu 600,- Kč. Bližší informace k duchovní obnově obdržíte na tel. 577 210 022 (pouze ve všední dny do 16 h), nebo na emailu: fazlin-sfaj@ado.cz.

Pracujeme pro farnost

Nejnovější: Farní tábor 20.08.2018, 56 fotek