"Jsem služebnice Páně: ať se mi stane podle tvého slova!"
Dnešní svátek: sv. Ondřej Dung-Lac a druhové

Silvestrovské plesání

V sobotu 2. prosince 2017 proběhne od 19:30 hodin na hotelu Moskva již devátý ročník Silvestrovského plesání, které organizuje farnost sv. Filipa a Jakuba společně se studentskou organizací RR49. Prodej lístků probíhá v neděli po dětské (8:30 hod) a desáté (10 hod) mši v klubu Pod Kánoí, pak po pondělní studentské mši svaté a také během týdne ve farní kanceláři v otevírací dobu. Zvýhodněná cena lístku v předprodeji je 200Kč. Týden před plesem bude cena lístku 300Kč. Hrát budou kapely Zdounečanka a Eremy. Všichni jste srdečně zváni.

Nezapomeňte si koupit lístek na plesání zavčasu za zvýhodněnou cenu 200Kč. Zamluvení lístku a jeho koupení až na plese do této zvýhodněné ceny nespadá! Od neděle 26.11. (včetně) bude cena již 300Kč i pro ty co si jej dříve jen zamluvili a nekoupili.

Přispět do tomboly můžete vhodnými dary, které lze předat ve farní kanceláři.

Pro zdárnou organizaci plesání je také potřeba velké množství dobrovolníků, kteří nám pomohou s balením lístů do tomboly, balením tomboly, výzdobou sálů a dalšími aktivitami. Přihlásit se a bližší informace můžete získat u Petra Klinkovského, osobně, přes FB nebo na mailu petrklinkovsky@centrum.cz. Předem děkujeme.