"Přijímejte jeden druhého do svého společenství, jak i Kristus přijal vás - k oslavě Boží."
Dnešní svátek: sv. Julie a Eulálie

Ministrantské schůzky

Zveme všechny ministranty i kluky, kteří by chtěli začít ministrovat, na první dvě ministrantské schůzky v letošním školním roce. První bude v sobotu 30. září a druhá 7. října. Začátek je vždy v 8 hodin na faře. Je potřebné, aby se všichni ministranti zúčastnili alespoň jedné z těchto dvou prvních schůzek.

Další ministrantské schůzky budou bývat zpravidla 1. a 3. sobotu v měsíci. O konkrétních termínech budeme informovat později zde na webu v sekci Ministranti a prostřednictvím e-mailu, který nám kluci nebo jejich rodiče nahlásí na první schůzce.

Také zveme ministranty do Olomouce na biskupské svěcení Mons. Josefa Nuzíka a Mons. Antonína Baslera, které se koná v sobotu 14. října. Bližší informace budou podány později na nástěnce v sakristii.