"Když jsme s ním umřeli, budeme s ním také žít. Když vytrváme, budeme s ním i kralovat."
Dnešní svátek: sv. Cecílie

Válka na Ukrajině 2014-16, aneb Chuť pomáhat

Římskokatolická farnost Březnice zve na besedu s názvem Zima na Ukrajině, která se koná v neděli 20. listopadu 2016 ve 14 hod. na sále v Březnici (vedle hospody).

O tom, jaká je ve skutečnosti válka na Ukrajině, komu je potřeba pomáhat a jakou pomoc už realizujeme, se nejvíce dozvíte díky hlavnímu organizátorovi Michalu Kislickému, který žije na Ukrajině a dvakrát ročně jezdí do ČR přednášet o aktuální situaci v této zemi.

Za dobrovolné vstupné Michal nakoupí vánoční dárky dětem, které žijí v první bojové linii.

Případné finanční dary můžete odevzdávat P. Václavu Fojtíkovi na faře.

Pomáhejme - má to smysl!