"Je psáno: Nejen z chleba žije člověk, ale z každého slova, které vychází z Božích úst."
Dnešní svátek: sv. Beda Ctihodný, sv. Řehoř VII., sv. Marie Magdaléna de Pazzi

Připravujeme Farní rodinný candrbál

Mnozí rádi vzpomínáme na loňský farní ples. Zažili jsme atmosféru farní rodiny, kterou se podaří vytvořit málokdy. Proč neumožnit stejný zážitek i našim dětem a dospívajícím? A právě proto připravujeme Farní rodinný candrbál. Užijeme si hry, soutěže, zpěv, tanec a nejedno překvapení.

Do kalendáře si zapište termín neděle 6. března v 15 hodin na Interhotelu Moskva. Tentokrát se maminky nemusí trápit s výrobou masek, protože postačí jen hezký společenský oděv. Jediné, co určitě uvítají všichni zúčastnění - když maminky nebo babičky upečou něco dobrého na stoly.

Všechny podrobnosti se dočtete v příštím Životě farnosti. Prozatím se připravujte, těšte a zvěte své kamarády a známé.

Marie Domanská a Markéta Piknová
(ŽF 3/2011)