"Za to se modlím: ať stále víc a více roste vaše láska a s ní i poznání a všestranný úsudek, abyste dovedli volit to lepší."
Dnešní svátek: bl. Serapion

Nabídka hlídání dětí

Na základě podnětů od rodičů nabízí Centrum pro rodinu od úterý 3. září dopolední hlídání dětí ve věku od 3 do 6 let bez přítomnosti rodičů v novém hlídacím koutku Mariánek, který bude zřízen v klubovně 6. skautského střediska (Pasecký žleb 5177 - konečná linky MHD č. 33). Hlídací koutek bude v provozu tři dny v týdnu od úterý do čtvrtku v době od 8 do 12 hod. Při pravidelné docházce bude cena za hlídání dítěte od 180 Kč za dopoledne. Pro děti je připraveno tvořivé, podnětné a bezpečné prostředí pro celkový rozvoj osobnosti a k tomu se nabízí i výchova ke křesťanským hodnotám. Více informací získáte na webových stránkách http://www.cpr-zlin.cz//?id=118, na tel.: 737 976 213 (Pavla Genzerová) nebo na e-mailu: marianek@cpr-zlin.cz. Přihlášky si můžete vyzvednout si v kanceláři centra nebo je najdete na webu. Prosíme všechny, kdo mají možnost darovat hračky v dobrém stavu (určené pro věk 3 až 6 let, ne plyšáky) nebo zachovalý dětský nábytek (dřevěné stolky, židličky, skříňky, poličky), aby volali nebo psali na výše uvedené telefonní číslo či e-mail.
Předem děkujeme.

Andrea Šimečková