Farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně

"Kdo mě miluje, bude zachovávat má slova a můj Otec ho bude milovat a přijdeme k němu a učiníme si u něho příbytek."
Dnešní svátek: Svátek sv. Vavřince

foto aktuality

Duše zpívej!!! Prázdninová večerní škola gospelů a spirituálů již brzy ve Zlíně

Pěvecký smíšený sbor Tibi zve na prázdninovou večerní školu gospelů a spirituálů s názvem "Duše zpívej!!!". Škola proběhne od 7. do 14. července 2013 denně od 17 do 21 hodin na Jižních Svazích ve Zlíně. Zúčastnit se můžete všichni, bez rozdílu věku, vyznání a pěveckých zkušeností. Hlavními lektory budou Terry Francois, rodák z Martiniku, zakladatel a dirigent TF Gospel Singers z Paříže, člen proslulého amerického spirituálového Golden Gate Quartetu. A populární pianista a zpěvák Roland Cham.

Prázdninová večerní škola gospelů a spirituálů vyvrcholí sobotním koncertem. Hostem bude vokálně-experimentální kvarteto Affetto, jehož obsahem je široký repertoár od české a evropské renesance přes soudobou klasiku až po úpravy spirituálů a písní Beatles. Soubor využívá barevných možností mužského čtyřhlasu, kterému vévodí vysoký kontratenor, spojení pěveckého mistrovství s tradičními i méně obvyklými nástroji - klavír, varhany, cimbál, tabla, didže ridu.

V minulých dvou ročnících prázdninové večerní školy gospelů a spirituálů se na 120 zpěváků proškolilo ve zpívání spirituálů a gospelů pod vedením lektorů, kteří touto hudbou žijí. Stejně jako vloni hlavní lektory letos doplní hlasový pedagog Vladimír Richter a lektor na nácvik české skladby Miroslav Hromádka.

Nácvik všech účastníků bude obohacený o třídu SOLI - zpěv drobnějších i větších sól příslušných k nacvičovaným písním ve sboru. Třídy budou prolínat podle potřeb lektorů. Zpívat se bude anglicky, česky, latinsky a v jazyce kmene Zulu.

Nenechte si ujít tento ojedinělý pěvecký zážitek s příjemnými lidmi. Pro přihlášení se do třetího ročníku "Duše zpívej" vyplňte prosím přihlášku a zašlete ji emailem na adresu dusezpivej@email.cz. Plná cena kurzu je 2 300 Kč, možnost slevy. Platbu prosím pošlete na účet TIBI č.ú. 16 55 682/3500, variabilním symbolem je datum narození ve tvaru ddmmrr. Do 15. června je potřeba uhradit zálohu ve výši 1 000 Kč.

Všichni přihlášení dostanou potvrzení přihlášky a platby e-mailem nejpozději do 10 dnů. Pokud zapomenete uvést svůj účet do přihlášky, pošlete avizo na e-mail o tom, kdy jste platbu odeslali.


Kontakt:
Marta Molková
tel. 724 392 837
e-mail: dusezpivej@email.cz
www.dusezpivej.cz
www.sborzibi.cz

INFO farnosti k aktuální istuaci Covid 19
 

Pracujeme pro farnost

 

Fotogalerie
Nejnovější: Benefiční koncert Pavla Šporcla 19.07.2020, 5 fotek
Benefiční koncert Pavla Šporcla
Náhodná: Slavnostní zahájení skautského roku 07.09.2005, 45 fotek
Slavnostní zahájení skautského roku

Kontakt

Sadová 149, 760 01 Zlín
tel.: 577 210 022
e-mail: fazlin-sfaj@ado.cz

číslo účtu: 2200033498/6800

Pro odběr aktuálních informací, prosíme, vložte svůj e-mail.

RR49 - studentské mše svaté ve ZlíněStudentské mše svaté ve Zlíně  www.rr49.cz

 

Církevní svátky a liturgii přebíráme z katolik.cz

 

Mše online

Katolické bohoslužby v České republice

 

- - -
farní akce jsou podpořeny statutárním městem Zlín

 

- - -

 

 

 


Církevní mateřská škola


 

 www.farnostzlin.cz | Římskokatolická farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně | Sadová 149, 760 01 Zlín | tel.: 577 210 022 | e-mail: fazlin-sfaj@ado.cz | Code by PCHweb.cz