Farnost v pohybu | Farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně

"Co vám říkám ve tmě, povězte na světle, a co se vám šeptá do ucha, hlásejte ze střech!"
Dnešní svátek: Svátek sv. Matouše

Farnost v pohybu

Letošní farnost v pohybu proběhne v neděli 10. června 2018 od 14.30 hod. na fotbalovém hřišti v Jaroslavicích.

Farnost v pohybu 2018

Farnost v pohybuKaždoročně pořádá naše farnost odpoledne pro celou rodinu – Farnost v pohybu. Odpolední program, jehož součástí je fotbalové utkání žen proti ministrantům, tradiční fotbalové utkání svobodných proti ženatým, stanoviště s aktivitami pro děti, malování na obličej i táborák s opékáním, osloví jistě každého člena rodiny, který si na této akci najde to své.

V roce 2015 jsme poprvé tuto akci nepořádali sami, ale ve spolupráci s ostatními zlínskými farnostmi – farností Malenovice, farností Štípa a farností Panny Marie Pomocnice křesťanů, to vše za aktivní podpory KDU – ČSL a Mladých lidovců Zlínského kraje – celkem tedy asi 20 dobrovolníků ze všech farností spojilo své síly a společně připravili tuto krásnou akci, která přilákala více než 300 lidí.

Novinkou bylo rovněž vystoupení dětského folklorního souboru Trnečka a harmonikový doprovod při táboráku.

Vzhledem k tomu, že se tato akce stala již tradicí, jistě se na ni můžeme těšit i v příštím roce.

Farnost v pohybu Farnost v pohybu

Další fotografie si můžete prohlédnout ZDE (Farnost v pohybu 2010)