Výzdoba kostela | Farnost sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně

"Hle, jsem služebnice Páně; staň se mi podle tvého slova."
Dnešní svátek: sv. Felix z Valois

Výzdoba kostela

O úpravu a výzdobu mariánského oltáře pro májové pobožnosti, o postavení Božího hrobu, betléma i další výzdobu interiéru a exteriéru o velkých svátcích a mimořádných příležitostech se stará tzv. okrašlovací komise, do které patří:  Petr Mach, Jan Semotán, Iva Marusjáková, Zdeňka Konečná, Marie Husková a Anna Černošková.

O květinovou výzdobu pečuje skupina žen, které se ve službě střídají: Ilona Zátopková, Iveta Vašková, Anna Oharková, Marie Husková, Mirka Křupková, Laura Hodgson, Marie Šimečková, Ludmila Valentová, Ivana Pinosová, Anna Blechová.

O Lurdskou kapli se starají: Františka Lysoňková a Marie Vaculková.