"Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte vy s nimi."
Dnešní svátek: sv. Jindřich

Archív ohlášek farnosti

Neděle 21. června 2020

Dnes je 12. neděle v mezidobí.

Svátky v týdnu:

Oznamujeme:

Všichni jste srdečně zváni na oslavu dne otců tuto neděli 21. 6. 2020 od 17:00 na prostranství před kostelem na Jižních svazích. V programu zazní country skupiny Pěšáci a folkové písničky Toníka Molka. Kdo má motorku, kolo či jiné vozítko – může využít jeho požehnání otcem Danem. Občerstvení pro dospělé i děti je zajištěno.

Farní knihovna opět funguje, můžete si zapůjčit knihy na prázdniny a vrátit půjčené.

Zapisování intencí na další čtvrtletí (červenec–září) si stále můžete zapisovat v úřední hodiny ve farní kanceláři.

Přihlášky do výuky náboženství si můžete vyzvednout v sakristii nebo jsou ke stažení na webu, odevzdávejte prosím na faru do konce června.

Přihlášky k biřmování, které plánujeme v dalším roce, jsou k vyzvednutí v sakristii či ke stažení na webu. Odevzdávejte prosím na faru do konce června.

Římskokatolická farnost sv. Filipa a Jakuba vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovníka v kanceláři. Podrobnější informace naleznete na vývěskách. Zájemci se mohou hlásit písemně do 26. 6. 2020 na faře.

Triduum Modliteb matek se uskuteční v pátek 26. 6. v 17:00, v sobotu po ranní mši svaté a v neděli v 16 hod. v kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů na Jižních svazích.

Zveme vás na benefiční koncert výjimečného českého houslisty Pavla Šporcla, který se uskuteční v sobotu 27. 6. ve 20:00 v našem kostele. Tento koncert je uspořádán na podporu zdravotního ústavu paliativní a hospicové péče v našem kraji. Vstupenky si můžete zakoupit mimo předprodeje uvedené na plakátku také v prodejně Veni za cenu 350 Kč.

číslo účtu: 2200033498/6800

Mše online