"Bratři, všecko považuji za škodu ve srovnání s nesmírně cenným poznáním Ježíše Krista."
Dnešní svátek: sv. František z Pauly

Archív ohlášek farnosti

Neděle 8. března 2020

Dnes je 2. neděle postní.

Svátky v týdnu:

Děkujeme:

Děkujeme za vaši štědrost při sbírce minulou neděli. Na pomoc Sekci pro mládež s vydáním dokumentu Christus vivit odesíláme 30% tzn. 13 000 Kč.

Oznamujeme:

Z dnešní sbírky budeme 30 % odesílat na pomoc Studentského Velehradu. Příští neděli podpoříme veřejnou sbírku pro Církevní základní a mateřskou školu ve Zlíně.

V sobotu odpoledne se v našem kostele uskuteční Setkání modlitebních společenství, které je otevřené pro všechny farníky a je možné jej brát jako farní duchovní obnovu. V rámci odpoledního programu začínajícího ve 13:00 budou dvě přednášky o Úctě a chvále vedené Janou a Máriou Strežovými a doprovázené společenstvím Zlínské chvály. V rámci programu bude i příležitost ke svátosti smíření, k prožití mše svaté a večeru chval. Během odpoledne je zajištěno pohoštění a hlídání dětí. Bližší informace naleznete na plakátku a v Životě farností.

V rámci našeho života s Božím slovem máme možnost o svých zkušenostech, pochybnostech či otázkách společně mluvit. Dnes, jako i minulou a každou následující postní neděli, nabízíme prostor k takovéto debatě v Klubu pod kánoí od 16:00 do 17:00. Nazvali jsme ji Efatha (otevři se), protože právě o otevřenost vůči Bohu i druhým lidem nám jde.

číslo účtu: 2200033498/6800

Mše online