"Co prospěje člověku, když získá celý svět, ale ztratí svou duši?"
Dnešní svátek: sv. František z Pauly

Archív ohlášek farnosti

Neděle 23. února 2020

Dnes je 7. neděle v mezidobí.

Svátky v týdnu:

Děkujeme:

Děkujeme za vaši účast při bohoslužbě vedené P. Krenickým, i za vaše finanční dary na jeho misijní činnost na Ukrajině.

Oznamujeme:

Středa v následujícím týdnu je Popeleční - začíná doba postní. Slavena bude navíc i mše v 17:00.  Popelec se bude udílet při každé z nich.

V úterý zve Klub maminek na besedu s porodní asistentkou Evou Svačinovou – tématem bude těhotenství, porod a péče o dítě a matku po něm.

V úterý 25. února se bude v kostele Panny Marie na Svazích konat večer chval. Začátek ve 20:00.

Vzadu v kostele si můžete vyzvednout postní pokladničky Charity.

Poměrně často přicházejí do naši farnosti požadavky o finanční pomoc. Pastorační rada proto na svém posledním zasedání odsouhlasila odvod 30 % z každé nedělní postní sbírky na specifické účely. Více v Životě farností. Příští neděli budeme pomáhat Sekci pro mládež s pokrytím nákladů při vzniku audionahrávky papežského dokumentu Christus vivit.

Aktivity pro letošní postní dobu naleznete v posledním čísle Života farností. Tentokrát jsou zaměřeny na život s Božím slovem. Přijměte tímto pozvání k obrácení a to nejen od něčeho, ale především k něčemu nebo Někomu.

V sobotu 29. 2. nebude v nemocnici mše svatá z důvodu stavebních úprav místnosti, kde se mše svaté slouží.

číslo účtu: 2200033498/6800

Mše online