" Hle, já vás posílám jako ovce mezi vlky; buďte tedy obezřetní jako hadi a bezelstní jako holubice."
Dnešní svátek: sv. Jan Křtitel de Rossi

Archív ohlášek farnosti

Neděle 24. února 2019

Dnes je 7. neděle v mezidobí.

V tomto týdnu slavíme:

Děkujeme:

Děkujeme za službu v Klubu Pod kánoí minulý týden, kdy probíhala akce Káva za pusu.

Připomínáme:

Pozdrav od o. Josefa a vzkaz, že na farní pouť do Francie jsou ještě poslední volná místa.

Oznamujeme:

Dnes je sbírka na Haléř svatého Petra, všem dárcům děkujeme.

Dnes večer je na faře setkání mladších biřmovanců v 19:00, ve čtvrtek po večerní setkání starších biřmovanců.

Ve čtvrtek 28. 2. v 8:00 bude mít opět přednášku P. Miroslav Jáně na téma Atributy svatých.

Příští neděli 3. března se v 15:00 ve velkém sále na Regině uskuteční Farní karneval pro rodiny s dětmi. Vstupné je dobrovolné, vítáno bude drobné sladké i slané občerstvení na stůl. Dospělí účastníci v maskách budou vítáni, ale není to podmínka účasti. Více informací na webu farnosti a na plakátcích.

Blíží se doba postní, v naší farnosti budou křížové cesty v době postní v pátek v 17:45 a neděli v 17:00. Prosíme už nyní společenství, aby se zapisovala na vedení křížových cest v sakristii.

Prosíme o modlitbu:

Za ochranu pro děti a rodiny o jarních prázdninách