"Blahoslavení milosrdní, neboť oni dojdou milosrdenství."
Dnešní svátek: Velký pátek

Archív ohlášek farnosti

Neděle 20. ledna 2019

Dnes je 2. neděle v mezidobí.

V tomto týdnu slavíme:

Zveme farníky v 16:00 na ekumenickou bohoslužbu, která nese motto „Budeš usilovat o spravedlnost, a jen o spravedlnost“ (Dt 16,18-20) Ekumenické bohoslužby se budou účastnit všichni představitelé křesťanských církví, které působí v našem městě. Srdečně zvu ke společnému prožití této ekumenické bohoslužby také vás.

Dnes se uskuteční na faře setkání rodičů dětí, které se připravují k 1. sv. přijímání. Začátek je v 17:00.

V pondělí 21. ledna bude v 10:00 mše svatá pro maminky s malými dětmi v kapli na Regině.

Ve  čtvrtek dopoledne od 8:30 bude náboženství pro dospělé s o. Janem.

O víkendu se mladší skupina biřmovanců zúčastní formačního setkání v Rajnochovicích. Mysleme na ně a jejich přípravu ve svých modlitbách.

O modlitbu prosíme i za účastníky Celosvětového setkání mládeže v Panamě.

Společenství Modlitby matek srdečně zvou všechny maminky a babičky na tradiční Hromniční pouť matek do Šternberku, která se uskuteční 2. února. Ze Zlína pojedou autobusy, je třeba se předem přihlásit v prodejně Veni a zaplatit dopravu. Bližší informace najdete na plakátku ve vývěsce kostela.

Společenství rodičů a přátel CZŠ Zlín srdečně zve všechny rodiče, absolventy a všechny přátele, na ples, který se koná v sobotu 26. ledna od 19:00 v sále Interhotelu Moskva. K poslechu a tanci bude hrát hudební skupina Quatro, těšit se můžete na zajímavou tombolu a vystoupení žáků školy. Vstupenky v ceně 250 Kč si můžete zakoupit na sekretariátu školy nebo na místě.