"Každému, kdo má, bude dáno a bude mít nadbytek; kdo nemá, tomu bude vzato i to, co má."
Dnešní svátek: sv. Marina

Archív ohlášek farnosti

Neděle 30. prosince 2018

Dnes slavíme svátek Svaté rodiny.

V tomto týdnu slavíme:

Děkujeme všem, kteří se zapojili do přípravy letošních vánočních svátků, bohoslužeb, Živého betléma, koncertů a dalších aktivit.

Dnes v neděli na svátek Svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa bude při každé mši svaté obnova manželských slibů.

Na silvestra budou bohoslužby ráno v 6:30 a večer v 17:00. Na Nový rok stejně jako v neděli.

Tříkrálové koledníky zveme k výrobě korunek a přípravě pláštíků a to v pátek 4. 1. od 15:00 do 18:00 do klubu Pod Kánoí. Tříkrálová sbírka proběhne v sobotu 5. ledna. Mše svatá s žehnáním koledníkům bude tentýž den v 8:00.

Zdejší Charita zve na Tříkrálový festival před kostel na Jižních Svazích. Proběhne v sobotu 5. ledna od 9:00 do 13:00. Kromě hudebních zážitků jsme zváni i na výborné nápoje a zabijačkové výrobky. V rámci programu budou osobnosti Zlínska rozdávat polévku lidem bez domova. Bližší informace naleznete na plakátku.