"Jděte a naučte se, co znamená: 'Milosrdenství chci a ne oběť."
Dnešní svátek: sv. Petr Damiani

Archív ohlášek farnosti

Neděle 16. prosince 2018

Dnes slavíme třetí neděli adventní.

Od pondělí 17. prosince začne mimořádné zpovídání před Vánocemi. Od pondělí do soboty každý den od 9:00 do 12:00 a od 14:00 do 17:00.

V pondělí bude na Regině mše svatá pro maminky v 10:00

Ve středu dopoledne bude na faře od 9:00 zpovídání pro maminky s malými dětmi

Ve čtvrtek od 8:30 je dopolední náboženství pro dospělé s otcem Janem, bude se probírat druhá část knihy Sirachovec

Ve čtvrtek je mše svatá také na Kudlově a to v 18:00

V pátek se budou od 15:00 odpoledne připravovat v kostele stromky a Betlém k vánočnímu zdobení. Prosíme ochotné muže o pomoc. V sobotu 22. 12. budou poslední roráty a po nich se bude zdobit kostel na Vánoce, také přivítáme pomocníky.

Mládež zve mladé lidi na modlitební společenství. Začátek v pátek 21. 12. v 18:00. Bližší informace na plakátku.

V sobotu od 17:00 mají zkoušku zpěváci, kteří budou zpívat na půlnoční mši. Pokud máte chuť zazpívat si na půlnoční, přihlaste se u Jany Stuchlíkové nebo přijďte rovnou na zkoušku.

6. skautské středisko zve děti a rodiče na hokejové utkání Vlčat proti Albion. Začátek příští neděli od 12:15 na zimním stadionu.

Rozpis vánočních bohoslužeb naleznete ve zpravodaji nebo na kartičkách v kastlících u východů z kostela. Pozvěte své příbuzné a sousedy na některou vánoční mši, živý betlém nebo vánoční koncert. Je to pěkná příležitost k evangelizaci.

Ve farní kanceláři, v sakristii a v prodejně Veni jsou k dostání farní kalendáře na rok 2019. Prosíme o příspěvek 50 Kč.

Děti, které by si spolu s Babyscholičkou rády zahrály postavy andílků při Živém Betlému, ať si vyzvednou kostým po mši svaté ve farní garáži.

Opět si mohou dospělí i děti vzít úkol k adventní aktivitě na tento týden. Za každý splněný úkol si dospělí i děti mohou nalepit hvězdičku na oblohu nad Betlémem. A to i během týdne.