"Tady jsem, abych plnil tvou vůli."
Dnešní svátek: sv. Jan Křtitel de Rossi

Archív ohlášek farnosti

Neděle 16. prosince 2018

Dnes slavíme třetí neděli adventní.

Od pondělí 17. prosince začne mimořádné zpovídání před Vánocemi. Od pondělí do soboty každý den od 9:00 do 12:00 a od 14:00 do 17:00.

V pondělí bude na Regině mše svatá pro maminky v 10:00

Ve středu dopoledne bude na faře od 9:00 zpovídání pro maminky s malými dětmi

Ve čtvrtek od 8:30 je dopolední náboženství pro dospělé s otcem Janem, bude se probírat druhá část knihy Sirachovec

Ve čtvrtek je mše svatá také na Kudlově a to v 18:00

V pátek se budou od 15:00 odpoledne připravovat v kostele stromky a Betlém k vánočnímu zdobení. Prosíme ochotné muže o pomoc. V sobotu 22. 12. budou poslední roráty a po nich se bude zdobit kostel na Vánoce, také přivítáme pomocníky.

Mládež zve mladé lidi na modlitební společenství. Začátek v pátek 21. 12. v 18:00. Bližší informace na plakátku.

V sobotu od 17:00 mají zkoušku zpěváci, kteří budou zpívat na půlnoční mši. Pokud máte chuť zazpívat si na půlnoční, přihlaste se u Jany Stuchlíkové nebo přijďte rovnou na zkoušku.

6. skautské středisko zve děti a rodiče na hokejové utkání Vlčat proti Albion. Začátek příští neděli od 12:15 na zimním stadionu.

Rozpis vánočních bohoslužeb naleznete ve zpravodaji nebo na kartičkách v kastlících u východů z kostela. Pozvěte své příbuzné a sousedy na některou vánoční mši, živý betlém nebo vánoční koncert. Je to pěkná příležitost k evangelizaci.

Ve farní kanceláři, v sakristii a v prodejně Veni jsou k dostání farní kalendáře na rok 2019. Prosíme o příspěvek 50 Kč.

Děti, které by si spolu s Babyscholičkou rády zahrály postavy andílků při Živém Betlému, ať si vyzvednou kostým po mši svaté ve farní garáži.

Opět si mohou dospělí i děti vzít úkol k adventní aktivitě na tento týden. Za každý splněný úkol si dospělí i děti mohou nalepit hvězdičku na oblohu nad Betlémem. A to i během týdne.