"Její mnohé hříchy jsou jí odpuštěny, protože projevila velikou lásku."
Dnešní svátek: Panna Maria Guadalupská

Archív ohlášek farnosti

Neděle 18. listopadu 2018

Dnes slavíme 33. neděli v mezidobí.

V tomto týdnu slavíme:

Pastorační rada farnosti se sejde ve středu v 19:30.

Připravujeme adventní aktivitu pro děti. Pokud by někdo měl doma stavebnici Cheva a byl ochotný ji darovat pro tento účel, prosím kontaktujte Marii Domanskou nebo o. Jana. Děkujeme.

Připomínáme farní ples, který se uskuteční v sobotu 1. prosince 2018. Lístky za zvýhodněnou cenu 200Kč si můžete koupit ještě tuto neděli po dětské, desáté a večerní mši v Klubu Pod kánoí. Příští neděli je již cena lístku 300 Kč. Více informací na plakátku nebo farním webu.

Ve farní kanceláři a v sakristii jsou k dostání farní kalendáře na rok 2019 za obvyklou cenu 50 Kč.

V sakristii je umístěn rozpis s možností pozvat kněze na nedělní oběd a návštěvu rodin. A to buď všechny společně nebo jednotlivě.

Blíží se Vánoce a s nimi i vánoční výzdoba. Pokud by někdo podobně jako předchozí roky rád věnoval do kostela stromky, ať tuto informaci co nejdříve předá ve farní kanceláři.