"Miluj svého bližního jako sám sebe."
Dnešní svátek: Panna Maria Guadalupská

Archív ohlášek farnosti

Neděle 11. listopadu 2018

Dnes slavíme 32. neděli v mezidobí.

V tomto týdnu slavíme:

Dnes si celá Evropa připomene konec 1. světové války. Na počest ukončení války a jako výraz symbolického uctění jejích obětí se dnes ve 13:30 rozezní na všech kostelních věžích zvony. Vzpomeňme i my v modlitbě.

Filmový apoštolát zve na promítání snímku: Láska přichází znovu. Projekce začne v úterý v 18:30 v sále na Regině.

Mše svatá na Kudlově bude ve čtvrtek v 18:55.

Ve čtvrtek 15. listopadu zveme na mši svatou za zemřelé kněze děkanátu. Mši bude celebrovat o. arcibiskup Jan  v 9:15 v kostele na Jižních Svazích.

Zveme všechny farníky na farní ples - Silvestrovské plesání, které se uskuteční v sobotu 1. prosince 2018 od 19:30 na hotelu Moskva. Zakoupit si je můžete v klubu Pod Kánoí po dětské, desáté a dále v pondělí po večerní. Přes týden se lístky budou prodávat v kanceláři na faře. Pokud máte dárky do tomboly, můžete je také přinést na faru.

Ve farní kanceláři a v sakristii jsou k dostání farní kalendáře na rok 2019 za obvyklou cenu 50 Kč.

Nadační fond Credo zve všechny snoubence a manžele na seminář: Inspirace papeže Františka pro manželství a rodinu. Seminář se uskuteční pod vedením o. Jana Balíka v sobotu 17. listopadu od 9:00 na Regině.