"Miluj Hospodina, Boha svého, z celého svého srdce, z celé své mysli a z celé své síly!"
Dnešní svátek: Svátek sv. Lukáše

Archív ohlášek farnosti

Neděle 16. září 2018

Dnes slavíme 24. neděli v mezidobí.

V tomto týdnu slavíme:

Výuka náboženství začne v pondělí 17. 9. podle rozvrhu zveřejněném na vývěsce a webových stránkách farnosti.

První setkání biřmovanců se uskuteční 21. 9. v 19:30 v Klubu pod kánoí.

Ti, kdo uvěřili v Boha a touží být pokřtěni, mají možnost se přihlásit do 23. září k přípravě na křest.

Zveme rodiče dětí, které navštěvují náboženství na prvním stupni, k Setkání s rodiči. Proběhne v neděli 23. 9. v 17:00 na faře. Náplní bude vzájemné poznání, informovanost o chystaných projektech, povzbuzení a hledání dalších cest spolupráce při formaci dětí ve farnosti.

V pátek 21. 9. zahajuje své pravidelné zkoušky na letošní Vánoce chrámový sbor. Zkoušky budou probíhat na faře po pátečních večerních mších svatých. Zveme i nové zpěváky.

Příští neděli 23. 9. jsme zváni na šestý ročník přehlídky dětských schol a sborů „Jsme děti Tvé.“ Přehlídka se bude konat na pódiu před kostelem na Jižních Svazích od 15:00. Hostem bude kapela Soumrak. Více informací v Životě farností a na plakátech.

Upozorňujeme na akce ohlašované na vývěsce: Setkávání nad Písmem, Pouť mužů na Svatý Antonínek u Blatnice, Multigenerační odpoledne Barvy podzimu pořádané Charitou, Nově vznikající děkanátní modlitební společenství mládeže a jiné zajímavosti.