"Zůstanete-li ve mně a zůstanou-li ve vás moje slova, můžete prosit, oč chcete, a dostanete to."
Dnešní svátek: sv. Eliáš

Archív ohlášek farnosti

Neděle 1. července 2018

Dnes slavíme 13. neděli v mezidobí.

V tomto týdnu slavíme:

V úterý v 9:00 bude otec biskup Josef Nuzík celebrovat mši svatou, při které bude předána farnost novému faráři o. Kamilovi Obrovi. Při této mši svaté ho také uvítáme, spolu s novým kaplanem o. Josefem Mikuláškem.

Ve dnech 4.-5. července se na Velehradě uskuteční Dny lidí dobré vůle. Je připravený bohatý program pro děti i pro dospělé. Viz plakáty.

V Životě farnosti také upozorňujeme na nové úřední hodiny v kanceláři během prázdnin.

Příští neděli 8. července bude 14. neděle v mezidobí. O. Kamil Obr bude mít mši svatou v 7:00 a v 10:00. Odpoledne pak bude v 15:00 v kostele svátostné požehnání. Po něm jste zváni na faru na setkání s novými kněžími. Více v ŽF.