"Kdo mě miluje, bude zachovávat má slova a můj Otec ho bude milovat a přijdeme k němu a učiníme si u něho příbytek."
Dnešní svátek: sv. Eliáš

Archív ohlášek farnosti

Neděle 24. června 2018

Dnes slavíme Narození Jana Křtitele.

V tomto týdnu slavíme:

Ve čtvrtek 28. června bude poslední dopolední náboženství pro dospělé v tomto školním roce.

Přihlášky do náboženství pro děti, které do něj ještě nechodily, si můžete vyzvednout v sakristii kostela, na faře, nebo si je stáhnout z farního webu. Vyplněné je pak doneste do kostela nebo na faru, pokud možno do konce července. Termín výuky zveřejníme v srpnovém čísle Života farností a od 20. srpna bude na nástěnce v kostele.

Pozor: Příští neděli 1. července nebude na Provodově odpolední mše svatá ve 14:30 z důvodu primiční mše svaté P. Jiřího Šůstka, která bude v Pozlovicích, a to také ve 14:30.

Karmelitánské nakladatelství se ocitlo ve výrazné ekonomické krizi a prosí o vaši podporu.  Nabízí v těchto dnech výrazné slevy na knihy, některé tituly až se 70% slevou.

Jak už bylo oznámeno, dnes se s námi loučí o. Michal Zahálka, který odchází jako kaplan do Šumperka. Na jeho místo přijde P. Josef Mikulášek. Druhá velice podstatná změna nastane 1. července – otec arcibiskup jmenoval do Zlína za nového faráře a děkana P. Kamila Obra, který dosud působil v Rožnově. Otec Ivan Fišar se stává výpomocným duchovním ve Zlíně. Toto předání farnosti se uskuteční v úterý 3. července při mši svaté, kterou bude v 9:00 s námi kněžími slavit otec biskup Josef Nuzík.