"Ty jsi, Pane, mé jediné dobro."
Dnešní svátek: sv. Richarius

Archív ohlášek farnosti

Neděle 8. dubna 2018

Slavíme 2. neděli velikonoční, neděli Božího milosrdenství

Tento týden slavíme:

Dnes v 15:00 bude v kostele Pobožnost k Božímu milosrdenství, v 17:00 se společně pomodlíme Cestu světla, po ní bude vystavena Nejsvětější Svátost Oltářní k tiché adoraci.

Při sbírce na kněžský seminář v Olomouci se vybralo minulou neděli 84 237,– Kč. Ve sbírce určené na Boží hrob se vybralo 9 767,– Kč. Upřímné Pán Bůh zaplať.

Zítra zveme všechny maminky s malými dětmi na dětskou mši v 10:00 v kapli na klášterní budově Regina.

Zítra večer zveme mládež do 26 let na Spolčo pro mládež. Po večerní mši svaté v 19:30 bude setkání v Klubu Pod Kánoí. Jsou zváni i středoškoláci.

Ve středu 11. 4. bude na faře opět náboženství pro dospělé – Toulky Starým zákonem. Téma: kniha Kazatel.

V sobotu dopoledne bude v kostele první svatá zpověď dětí, které se připravují na první svaté přijímání.

Charita Zlín zve na poutní zájezd na Sv. Hostýn, který se uskuteční ve středu 25. dubna. Přihlašovat se můžete v prodejně Veni.