"Stále se radujte."

Archív ohlášek farnosti

Neděle 18. března 2018

Slavíme 5. neděli postní

Skauti srdečně zvou na skautskou akademii, která se uskuteční dnes od 15:00 v Aule UTB.

Zveme všechny zpěváky na první zkoušku velikonočního zpívání. Zkouška bude dnes v 17:00 v sále fary.

Zítra je slavnost sv. Josefa, mše svatá bude kromě ranní a večerní v 18:30 ještě i v 17:00.

RR 49 zve mládež od 15 let k prožití duchovní obnovy, která se uskuteční od pondělí 19. 3. do středy 21. 3. Zítra po studentské večerní mši svaté bude v kostele videoklipová křížová cesta. Další program najdete na plakátku na nástěnce.

V úterý 20. března bude v rámci promítání na Regině na programu film o Ježíšovi: „Syn Boží“.

Ve čtvrtek v 8:30 zveme na náboženství pro dospělé, téma bude svátost smíření.

Ve čtvrtek 22. 3. bude v 17:00 mše svatá na Kudlově.

Mimořádné zpovídání před Velikonocemi začne v pátek 23. 3. dopoledne od 9:00 do 12:00, odpoledne od 14:00. V sobotu pak jen dopoledne a pak až od 17:00. Více najdete na nástěnce v týdenním programu farnosti.

Prosíme různá společenství i jednotlivce, aby se v sakristii napsali k bdění u Božího hrobu.

Na Květnou neděli jste zváni na křížovou cestu v přírodě, kterou vedou rodiny s dětmi. Sraz je v 15:00 na točně pod Sportovní halou.

Charita Zlín přijme pracovníky terénní domácí péče na hlavní i zkrácený pracovní poměr. Více informací na plakátku na nástěnce vzadu v kostele.

Stále hledáme děkanátní účetní, prosíme zájemce, aby se přihlásili ve farní kanceláři.

Příští neděli je změna času. Je to Květná neděle, kterou vstupujeme do Svatého týdne. Ten den při mši svatých doneste své domácí postní pokladničky a dejte je ke stolku s obětními dary.