"Přinášejte tedy ovoce hodné obrácení."
Dnešní svátek: sv. Jan Nepomuk Neumann, sv. Romuald

Archív ohlášek farnosti

Neděle 17. prosince 2017

Dnes je 3. neděle adventní.

Roráty se budou konat každý den při ranní mši svaté. Děti s doprovodem, jsou pak zváni na faru na snídani. I poslední roráty, v sobotu 23. 12., budou se snídaní. Srdečně zveme.

Příležitost ke svátosti smíření před Vánocemi začne zítra, to je od pondělí 18. 12., a potrvá až do soboty 23. 12. Zpovídat se bude dopoledne od 9:00 do 12:00 a odpoledne od 14:00 do 17:00 Prosím, nenechávejte svátost smíření až na poslední dny.

Studentská organizace RR49 zve zvláště všechny mladé na pondělní studentskou mši svatou; promluva bude na téma „Dávat dárky, nebo být darem?“ Po mši následuje v Klubu Pod Kánoí Večer deskových her.

Ve čtvrtek v 17:00 bude mše svatá na Kudlově!

V pátek od 15:00 se budou v našem kostele stavit stromky a Betlém. Prosíme o pomoc nejen zdatné muže a studenty, ale i ženy a dívky při výzdobě Betlému.

V sobotu od 7:30 bude zdobení stromků a příprava květinové výzdoby. Zájemcům může být doneseno Betlémské světlo. Je potřeba se nahlásit v sakristii nebo na faře do čtvrtka večera.

Vánoční doba v kostele sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně

Neděle 24. 12. - 4. neděle adventní, Štědrý den