"Do Božího království vejdeme jen tehdy, když hodně vytrpíme."
Dnešní svátek: sv. Bonifác

Aktuální ohlášky farnosti

Neděle 31. května 2020

Dnes je Slavnost seslání Ducha Svatého.

Svátky v týdnu:

Děkujeme:

Díky za pomoc s dezinfekcí lavic po bohoslužbách. Stále potřebujeme dobrovolníky. Hlaste se prosím v kanceláři, nebo jednoduše zůstaňte po mši a nabídněte se k pomoci těm, kteří už tam pracují.

Oznamujeme:

Pořad bohoslužeb: bohoslužby jsou pravidelně v hodiny, na které jsme byli zvyklí před karanténou.

Adorace: v zaužívaných časech v pátek a neděli.

Zpovídání:

Klub pod kánoí: ode dneška je po dopolední mši v 9:30 a po 10:00 v provozu farní kavárnička v klubu Pod Kánoí. Jste zváni k posezení s přáteli a také k obnovené službě obsluhy za barem.

Zapisování intencí: Od zítřka (1. června) se po ranní mši svaté budou zapisovat intence na další čtvrtletí (červenec–září).

Farní tábory: První týden v srpnu se uskuteční farní tábory, pobytový na faře v Bratřejově, kapacita byla již naplněna. Příměstský tábor pro děti od 7 do 12 let byl již také naplněn, upozorňujeme nicméně na chybu ve zpravodaji - tábor se uskuteční od 3. do 7. srpna, ne července. Více informací naleznete také na webových stránkách táborů, https://farnitaboryzlin.webnode.cz/.

Raft: Název křesťanského campu pro mladé lidi od 16 do 25 let pořádaný centrem pro mládež v Rajnochovicích. Akce si získala velkou oblibu díky programu k prohloubení svého vztahu k Bohu i lidem a také díky zajímavým přednáškám, workshopům, hudbě… Nyní je nejvyšší čas se přihlásit.

Vytváříme databázi kontaktů – jde o snahu dosáhnout k farníkům, především k těm, kdo se lehce mohou dostat do izolace a ztratit kontakt. Uplynulá doba karantény nám ukázala jak je naše síť vztahů a pomoci děravá. Nebojte se vyplnit a odeslat nabídnutý formulář. Mimo krizová období se touto cestou budou šířit informace, nabídky ze života církve a formační materiály.

ohlasky Ohlášky: neděle 24. 5. 2020

ohlasky Ohlášky: neděle 10. 5. 2020