"Milovat (Boha) celým srdcem, celým rozumem a celou silou a milovat bližního jako sám sebe je víc než všechny oběti a dary."
Dnešní svátek: sv. Marie Salome

Aktuální ohlášky farnosti

Neděle 15. října 2017

Slavíme 28. neděli v mezidobí

Tento týden si připomínáme:

Připomínáme naše společné farní úmysly modlitby růžence na každý den v měsíci říjnu. K vedení modlitby růžence se můžete zapisovat v sakristii. Připojme se k úmyslům také doma v rodinách. Jednotná modlitba je velmi silná. Úmysly najdete v Životě farností nebo na farních webových stránkách. (Kolik všeho možného nám visí doma na ledničce, proč by tam nemohly být i tyto úmysly).

Příští neděle je 29. v mezidobí. Je to den modliteb za misie. Koná se sbírka na misie.

Příští neděli se před kostelem sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně uskuteční MISIJNÍ JARMARK. Po všech mších svatých proběhne misijní snídaně plná sladkých i slaných pokrmů, nebude chybět ani teplý nápoj na zahřátí. Budete si moci zakoupit výrobky dětí i farníků. Výtěžek poputuje na Papežská misijní díla. Aby se akce mohla uskutečnit, prosíme o pomoc všechny, kteří rádi pečou a tvoří. Přivítáme sladké koláče, buchty, perníky, slané štrůdly, pečivo, domácí marmelády, medy, sušené ovoce a jiné výrobky v zabalené či nezabalené formě. Přineste je na faru nejpozději do soboty 21. 10., kde bude v době od 14 do 16 hodin probíhat balení. Více informací naleznete ve farním zpravodaji. Zapalme svá srdce pro misie.

ohlasky Ohlášky: neděle 8. 10. 2017

ohlasky Ohlášky: neděle 1. 10. 2017