"Stále se radujte."
Dnešní svátek: sv. Ludvík, sv. Benedikt a druhové

Aktuální ohlášky farnosti

Neděle 25. srpna 2019

Dnes je 21. neděle v mezidobí.

Svátky v týdnu:

Děkujeme:

Děkujeme všem, kteří jste se v pátek zúčastnili modlitebního procesí za ochranu rodiny a nenarozeného života na Velehradě.

Oznamujeme:

Ve čtvrtek 29. srpna bude mše svatá na Kudlově. Začátek v 18:55.

Rodiče dětí, které jdou letos do první třídy nebo v naší farnosti nechodily v loňském školním roce do náboženství, si mohou vyzvednout v sakristii přihlášky do náboženství pro školní rok 2019/2020. Přihlášky jsou ke stažení také na webu farnosti. Vyplněné je přineste co nejdříve na faru.  Bližší informace k rozvrhům a výuce budou vyvěšeny v kostele i na webových stránkách od 20. srpna. Prosíme rodiče, kteří by už nechtěli posílat své děti do hodin náboženství, aby je osobně odhlásili P. Kamilovi.

Poslední prázdninovou sobotu 31. srpna pořádá arcidiecézní centrum pro rodinu Pouť rodin s dětmi na Svatém Hostýně. Srdečně zveme k účasti i naše zlínské rodiny.

Modleme se:

Prosíme o modlitby za ochranu pro všechny, kteří ukončují čas svých dovolených a vracejí se domů.

ohlasky Ohlášky: neděle 11. 8. 2019

ohlasky Ohlášky: neděle 4. 8. 2019